Aktualności

Zebranie ogólne WKSL 6.10.20 godz 16:00

 

Szanowne koleżanki i koledzy.

Od marca nie spotykaliśmy się na zebraniach ogólnych. W różnych uroczystościach bieżących uczestniczyli tylko członkowie zarządu i nieliczni koledzy.. Jednak czas abyśmy się już spotkali jako cały klub..  1. Baza na razie nie chce nas na swoim terenie. Dlatego spotkanie w dn. 6 października - wtorek o godz. 16:00 organizujemy w śródmieściu w zaprzyjaźnionej firmie, na ul. Towarowej 22  w Centrum szkoleniowo konferencyjnym Jupiter.

W załączeniu przesyłam zdjęcie wejścia i plan dojazdu. Dojazd metrem do pobliskiej stacji na pl. Daszyńskiego lub tramwajami jadącymi Towarową. Dla samochodów wjazd od Towarowej na parking ale tu należy na wjeździe pobrać bilet na bezpłatne parkowanie na 2 godziny i zostawić za szybą. Wejście do budynku od Towarowej z napisem KOMFORT a nad drzwiami jest napis JUPITER WEJŚCIE A. Następnie schodami wchodzimy aż do drzwi JUPITER. Będą na drzwiach kartki z logo WKSL i tam w środku sala nr 6.

Będzie bufet kawowy jak w 1. Bazie.

Planujemy poinformować o naszych działaniach od marca, pokazać to na zdjęciach i filmie. Planowana tez jest ciekawa prezentacja lotniczo historyczna. Rozdamy znaki pamięci na cmentarze, poinformujemy o planach na 2020 i 

2021 r., i zbierzemy opłaty składkowe i na opłatek. Wpłaty za Jajeczko, które się nie odbyło przechodzą na opłatek.

Oczywiście prosimy o posiadanie masek.

Przekażcie informacje kolegom nie posiadających internetu.

W razie wątpliwości proszę o tel  601284304.

 

Do zobaczenia.

Lesław Karst

tel. 601284304